Flex zāģu sliedes

Sliedes un zvaigznes harvestera zāģiem

Hydracom šogad uzsāka sadarbību ar augstas kvalitātes zāģu sliežu ražotāju FOREQ Forest Equipment, kura 25 gados uzkrātā pieredze tagad materializēta jaunā produktu līnijā – FLEX.

FLEX zāģu sliedes atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Speciālas tehnoloģiju atlases metodes ļauj attīstīt lielisku formas un līdzsvara attiecību ar augstiem atjaunināšanas ātrumiem un ilgu ekspluatācijas laiku.

  1. Dzenošā zvaigzne lielā ātrumā kustina zāģa ķēdi pa zāģa sliedes vadulu. Mūsu piedāvātajā sortimentā ir harvesteru dzenošās zvaigznes, kuras atbilst augstākajiem standartiem un pat izsmalcinātāko klientu prasībām.

  2. Plašais modeļu piedāvājums ļauj atrast saderību ar jebkuru harvestera galvu. 


  3. FLEX zāģu sliedes veidotas tā, lai slīdvirsmas būtu cietas un izturīgas pret nodilumu, bet kopējā konstrukcija saglabātu nepieciešamo elastību. Zāģu sliedes dizainā panākts optimālais platums, lai sniegtu maksimālu stabilitāti.

  4. Ķēdes vadula izgatavota ar augstu precizitāti, lai samazinātu berzi un brīvkustības, palielinot ekspluatācijas laiku.

  5. Visas FLEX zāģu sliedes ir aprīkotas ar maināmiem uzgaļiem. Šāds dizaina risinājums izvēlēts, jo pašai zāģa sliedei bieži ir ilgāks kalpošanas laiks kā tās uzgalim. Nomainiet uzgali un turpiniet lietot zāģi, ekonomējot resursus!